Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J032205B00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144874
-
8,00lei
- Fără TVA:6,61lei
-
- 5 sau mai multe 6,74lei
- 10 sau mai multe 5,92lei
- 28 sau mai multe 3,63lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1930 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J032205B00KSSD
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 0,22µF |
| Caracteristici condensatoare | condensatoare cu durată de viaţă prelungită |
| Dimensiuni carcasa | 6x15x26,5mm |
| Dimensiuni terminale | L 6mm |
| Raster terminale | 22,5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Toleranţa | ±10% |
| Utilizare condensatoare | de decuplare, de filtrare, înmagazinare de energie |
