Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J032205B00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144874
Distribuie
  • 8,00lei
  • Fără TVA:6,61lei
  • 5 sau mai multe 6,74lei
  • 10 sau mai multe 5,92lei
  • 28 sau mai multe 3,63lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1930 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 0,22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 6x15x26,5mm
Dimensiuni terminale L 6mm
Raster terminale 22,5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%