Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J032204F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144877
Distribuie
  • 7,28lei
  • Fără TVA:6,02lei
  • 10 sau mai multe 5,34lei
  • 35 sau mai multe 2,89lei
  • 80 sau mai multe 2,73lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (185 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 0,22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Dimensiuni terminale L 6mm
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%