Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J032204F00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144877
-
7,28lei
- Fără TVA:6,02lei
-
- 10 sau mai multe 5,34lei
- 35 sau mai multe 2,89lei
- 80 sau mai multe 2,73lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (185 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J032204F00KSSD
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 0,22µF |
| Caracteristici condensatoare | condensatoare cu durată de viaţă prelungită |
| Dimensiuni carcasa | 8x15x18mm |
| Dimensiuni terminale | L 6mm |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Toleranţa | ±10% |
| Utilizare condensatoare | de decuplare, de filtrare, înmagazinare de energie |
