Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 2kV DC, WIMA - MKS4U032207E00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144869
Distribuie
  • 17,38lei
  • Fără TVA:14,36lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 2kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 17x29x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%