Condensator poliester, 220nF, 250V DC, SR PASSIVES - MPEM-220NR10/250
Distribuie
  • 0,97lei
  • Fără TVA:0,80lei
  • 100 sau mai multe 0,50lei
  • 320 sau mai multe 0,31lei
  • 740 sau mai multe 0,30lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 12x5.5x9.7mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%