Condensator poliester, 220nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN32205040K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145204
Distribuie
  • 5,48lei
  • Fără TVA:4,53lei
  • 10 sau mai multe 4,19lei
  • 42 sau mai multe 2,41lei
  • 96 sau mai multe 2,28lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (61 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PN32205040K
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 26.5x6x15mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%