Condensator poliester, 220nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN32205040K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145204
5,48lei
- Fără TVA:4,53lei
- 10 sau mai multe 4,19lei
- 42 sau mai multe 2,41lei
- 96 sau mai multe 2,28lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (61 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60PN32205040K |
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x6x15mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |