Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F032201H00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144712
Distribuie
  • 1,63lei
  • Fără TVA:1,34lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 5.5x11.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%