Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3220AA6AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144597
Distribuie
  • 5,40lei
  • Fără TVA:4,47lei
  • 10 sau mai multe 3,02lei
  • 50 sau mai multe 2,58lei
  • 69 sau mai multe 1,44lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (551 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
Alias 60IF3220AA6AK
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%