Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3220AA6AK
- Producător Kemet
- Cod produs:T144597
5,40lei
- Fără TVA:4,47lei
- 10 sau mai multe 3,02lei
- 50 sau mai multe 2,58lei
- 69 sau mai multe 1,44lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (551 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Alias | 60IF3220AA6AK |
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |