Condensator poliester, 220nF, 140V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3220AA60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145369
Distribuie
  • 4,59lei
  • Fără TVA:3,80lei
  • 10 sau mai multe 2,92lei
  • 50 sau mai multe 2,37lei
  • 81 sau mai multe 1,23lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (255 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 140V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3220AA60J
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%