Condensator poliester, 1nF, VISHAY - BFC236855102
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144503
Distribuie
  • 2,46lei
  • Fără TVA:2,03lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1nF
Dimensiuni carcasa 4.5x13.5x12.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%