Condensator poliester, 1nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC1100Z350J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145271
Distribuie
  • 2,21lei
  • Fără TVA:1,82lei
  • 10 sau mai multe 1,36lei
  • 50 sau mai multe 0,98lei
  • 100 sau mai multe 0,87lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3286 buc.)
Capacitate condensator: 1nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC1100Z350J
Capacitanţa 1nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%