Condensator poliester, 1nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC1100Z350J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145271
2,21lei
- Fără TVA:1,82lei
- 10 sau mai multe 1,36lei
- 50 sau mai multe 0,98lei
- 100 sau mai multe 0,87lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3286 buc.)
Capacitate condensator: 1nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC1100Z350J |
| Capacitanţa | 1nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |