Condensator poliester, 1µF, VISHAY - BFC237353105
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144545
Distribuie
  • 6,87lei
  • Fără TVA:5,68lei
  • 2000 sau mai multe 6,69lei
  • 2600 sau mai multe 6,61lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 10x19.5x26mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%