Condensator poliester, 1µF, VISHAY - BFC237018105
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144507
Distribuie
  • 4,98lei
  • Fără TVA:4,12lei
  • 30 sau mai multe 3,32lei
  • 70 sau mai multe 3,15lei
  • 5000 sau mai multe 3,07lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (107 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 6x11x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%