Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D041001K00JO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144692
4,99lei
- Fără TVA:4,13lei
- 10 sau mai multe 3,77lei
- 40 sau mai multe 2,50lei
- 50 sau mai multe 2,49lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 1µF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x13x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |