Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC4100DQ70J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145345
Distribuie
  • 5,60lei
  • Fără TVA:4,63lei
  • 10 sau mai multe 2,93lei
  • 25 sau mai multe 2,66lei
  • 67 sau mai multe 1,48lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6304 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC4100DQ70J
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%