Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC4100AA70J
- Producător Kemet
- Cod produs:T145344
4,73lei
- Fără TVA:3,91lei
- 10 sau mai multe 3,20lei
- 50 sau mai multe 2,52lei
- 69 sau mai multe 1,45lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC4100AA70J |
| Capacitanţa | 1µF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x6x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |