Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC4100AA70J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145344
Distribuie
  • 4,73lei
  • Fără TVA:3,91lei
  • 10 sau mai multe 3,20lei
  • 50 sau mai multe 2,52lei
  • 69 sau mai multe 1,45lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC4100AA70J
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%