Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI4100ZE01M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145104
Distribuie
  • 26,69lei
  • Fără TVA:22,06lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: {{Raster terminale}}
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EI4100ZE01M
Capacitanţa 1µF
Material Plastic
Serie condensatoare R60
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%