Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI4100DQ30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145103
Distribuie
  • 6,44lei
  • Fără TVA:5,32lei
  • 32 sau mai multe 3,16lei
  • 73 sau mai multe 2,99lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EI4100DQ30K
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%