Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI4100AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145102
Distribuie
  • 7,21lei
  • Fără TVA:5,96lei
  • 10 sau mai multe 4,06lei
  • 40 sau mai multe 2,53lei
  • 92 sau mai multe 2,39lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1708 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EI4100AA30K
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%