Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI4100AA30K
- Producător Kemet
- Cod produs:T144603
8,58lei
- Fără TVA:7,09lei
- 10 sau mai multe 4,53lei
- 38 sau mai multe 2,62lei
- 88 sau mai multe 2,48lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Alias | 60EI4100AA30K |
| Capacitanţa | 1µF |
| Dimensiuni carcasa | 18x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |