Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI4100AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144603
Distribuie
  • 8,58lei
  • Fără TVA:7,09lei
  • 10 sau mai multe 4,53lei
  • 38 sau mai multe 2,62lei
  • 88 sau mai multe 2,48lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: MKT
Caracteristici
Alias 60EI4100AA30K
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%