Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EI41005030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145101
Distribuie
  • 3,34lei
  • Fără TVA:2,76lei
  • 2000 sau mai multe 3,26lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60EI41005030K
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%