Condensator poliester, 1µF, 40V AC, 63V DC, VISHAY - BFC237075105
- Producător Vishay
- Cod produs:T144520
6,50lei
- Fără TVA:5,37lei
- 52 sau mai multe 1,85lei
- 121 sau mai multe 1,75lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
| Capacitanţa | 1µF |
| Dimensiuni carcasa | 6x11x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |