Condensator poliester, 1µF, 40V AC, 63V DC, VISHAY - BFC237075105
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144520
Distribuie
  • 6,50lei
  • Fără TVA:5,37lei
  • 52 sau mai multe 1,85lei
  • 121 sau mai multe 1,75lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 6x11x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%