Condensator poliester, 1µF, 40V AC, 63V DC, EPCOS - B32529C0105K289
  • Producător Epcos
  • Cod produs:T144470
Distribuie
  • 4,93lei
  • Fără TVA:4,08lei
  • 10 sau mai multe 2,67lei
  • 50 sau mai multe 1,83lei
  • 81 sau mai multe 1,23lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...125°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 7.3x9.5x4.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%