Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041004F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144841
Distribuie
  • 7,95lei
  • Fără TVA:6,57lei
  • 5 sau mai multe 5,01lei
  • 10 sau mai multe 4,17lei
  • 25 sau mai multe 3,89lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1073 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%