Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041004F00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144841
7,95lei
- Fără TVA:6,57lei
- 5 sau mai multe 5,01lei
- 10 sau mai multe 4,17lei
- 25 sau mai multe 3,89lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1073 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 1µF |
| Dimensiuni carcasa | 8x15x18mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |