Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041004F00JSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144842
-
2,95lei
- Fără TVA:2,44lei
-
- 7200 sau mai multe 2,86lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041004F00JSSD
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 1µF |
| Caracteristici condensatoare | condensatoare cu durată de viaţă prelungită, valoare redusă a rezistenţei ESR |
| Dimensiuni carcasa | 8x15x18mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |
| Utilizare condensatoare | de decuplare, de filtrare, înmagazinare de energie |
