Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041004F00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144842
Distribuie
  • 2,95lei
  • Fără TVA:2,44lei
  • 7200 sau mai multe 2,86lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 8x15x18mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%