Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, EPCOS - B32522N3105K
- Producător Epcos
- Cod produs:T145439
2,05lei
- Fără TVA:1,69lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...125°C