Condensator poliester, 1µF, 160V AC, 250V DC, EPCOS - B32522N3105K
  • Producător Epcos
  • Cod produs:T145439
Distribuie
  • 2,05lei
  • Fără TVA:1,69lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...125°C