Condensator poliester, 1µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-1UR15/100
Distribuie
  • 1,41lei
  • Fără TVA:1,17lei
  • 100 sau mai multe 0,77lei
  • 220 sau mai multe 0,46lei
  • 510 sau mai multe 0,43lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1077 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 17.6x6.7x11.6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%