Condensator poliester, 1µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-1UR10/100
Distribuie
  • 0,94lei
  • Fără TVA:0,78lei
  • 100 sau mai multe 0,59lei
  • 240 sau mai multe 0,42lei
  • 550 sau mai multe 0,40lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5480 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 12x7.3x12.2mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%