Condensator poliester, 1.5µF, VISHAY - BFC237353155
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144546
Distribuie
  • 33,67lei
  • Fără TVA:27,83lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1.5µF
Dimensiuni carcasa 11x21x31mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%