Condensator poliester, 15µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D051506D00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144827
Distribuie
  • 17,65lei
  • Fără TVA:14,59lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 15µF
Dimensiuni carcasa 13x24x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%