Condensator poliester, 1.5µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D041504D00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144772
Distribuie
  • 3,13lei
  • Fără TVA:2,59lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1.5µF
Dimensiuni carcasa 7x14x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%