Condensator poliester, 15µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C051505I00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144830
Distribuie
  • 16,05lei
  • Fără TVA:13,27lei
  • 1122 sau mai multe 15,38lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 15µF
Dimensiuni carcasa 11x21x26.5mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%