Condensator poliester, 15µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DN51505030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145095
Distribuie
  • 15,97lei
  • Fără TVA:13,20lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60DN51505030K
Capacitanţa 15µF
Dimensiuni carcasa 26.5x11x20mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%