Condensator poliester, 1.5µF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O141507F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144773
Distribuie
  • 21,43lei
  • Fără TVA:17,71lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1.5µF
Dimensiuni carcasa 19x32x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%