Condensator poliester, 15µF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G051507G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144829
Distribuie
  • 33,88lei
  • Fără TVA:28,00lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 15µF
Dimensiuni carcasa 20x39.5x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%