Condensator poliester, 15µF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G051507G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144829
33,88lei
- Fără TVA:28,00lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 15µF |
| Dimensiuni carcasa | 20x39.5x41.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 37.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |