Condensator poliester, 15µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F051506I00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144828
26,02lei
- Fără TVA:21,50lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 15µF |
| Dimensiuni carcasa | 17x34.5x31.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 27.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |