Condensator poliester, 15µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F051506I00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144828
Distribuie
  • 26,02lei
  • Fără TVA:21,50lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 15µF
Dimensiuni carcasa 17x34.5x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%