Condensator poliester, 1.5µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041504J00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144774
Distribuie
  • 4,03lei
  • Fără TVA:3,33lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1.5µF
Dimensiuni carcasa 9x16x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%