Condensator poliester, 1.5µF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS4F041504J00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144774
4,03lei
- Fără TVA:3,33lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 1.5µF |
| Dimensiuni carcasa | 9x16x18mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |