Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D031501C00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144682
Distribuie
  • 1,29lei
  • Fără TVA:1,07lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%