Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D031501C00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144682
1,29lei
- Fără TVA:1,07lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 3.5x8.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |