Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R66ED3150DQ7AK
- Producător Kemet
- Cod produs:T145220
4,15lei
- Fără TVA:3,43lei
- 10 sau mai multe 2,82lei
- 50 sau mai multe 2,13lei
- 58 sau mai multe 1,72lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (232 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R66
Caracteristici
| Alias | 66ED3150DQ7AK |
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 10x3x8mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | R66 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |